Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Arról lenne szó, hogy ti...

Arról lenne szó, hogy ti milyen gimnáziumokat tudtok Budapesten ahova be lehet bekerulni 50 pont alatti felvételivel? Igen tudom, hogy ha gyenge tanuló vagyok akkor miért nem megyek szakgimnáziumba, azért mert kórházban voltam sok ideig

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 20:51
 1/6 anonim válasza:

A szakgimnáziumba jelentkezéshez is meg kell írni a felvételit. A szakgimi ugyanúgy ad érettségit mint egy gimi, de mellé még szakmát is kapsz.

Nincsenek határok, de ezt nem győzzük kihangsúlyozni.. Mindig a mezőnytől függ,hogy bekerülsz vagy sem.

2018. jan. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem tuti de amit meg lehet próbálni: Álmos vezér Gimnázium, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium XVII.kerület (ez egyébként egy egész jó suli csak mindenkinek messze van), Európa 2000 gimis osztálya, Budai Középiskola gimis osztálya,Táncsics Mihály Gimnázium Merre laksz?
2018. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Újpesten: Benkő István Református Gimnázium

Bródy Imre Gimnázium

8.kerület: Lakatos Menyhért Gimnázium

2018. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gourmand Iskola gimnáziumi oszály, ingyenes képzés ez is, már nem fizetős a Gourmand.


A Lakatos Menyhért azért túlzás, nyolcadik kerület legsötétebb bugyrában, azt inkább ne szerintem 😏

2018. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát vidéki vagyok és úgy az árpad híd környekenel
2018. jan. 21. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. jan. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!