Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezzel a pontszámmal bekerülök...

Ezzel a pontszámmal bekerülök a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Már 4 éve készülök ide és igazabol amikor megtudtam hogy 65 lett osszeomoltam. A legrosszabb esetet számolva is 75re tippeltem. Elhittem hogy jó lesz... Kitűnő tanuló vagyok és amikor otthon csináltam ezeket mindig 85-87pomtom lett.

Szóval olyanokat kérdezek akik oda járnak vagy ebben már tapasztaltak. Egyáltalán van esélyem?



2017. febr. 3. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát egy kis szerencsével idén lejjebb lesznek a ponthatárok. Egy nagyon erős szóbelivel és sok hozott ponttal esetleg
2017. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az idei felvételi konnyebb volt, látszik az iskolákban megírt atlagokban is. Felfelé fognak menni a ponthatarok.
2017. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is feljebb mennek a ponthatárok idén, de ne csüggedj! Kitűnővel 115 pontod van, szóbelire biztos behívnak.:) Ha ott ügyes vagy, az emelt angolra nagy esélyed van. (Szinte biztos.) Gondolom a kéttan lenne a cél, ott a német az elérhetőbb számodra.

Azt tanácsolom, hogy mindenképpen első helyre írd, még ha reménytelennek is érzed a bejutás, bármi történhet még!

Egy nagy kalappal a szóbelihez!

2017. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Más tagozatot nem jelöltél?

Az emelt angolra talán van esélyed

2017. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Melyik tagozatra jelentkeztél?

(A kéttanra jobb írásbeli kellett volna)

2017. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Két tancra szeretnék menni de bármelyik tokeletes csak me akarok kerülni
2017. febr. 3. 12:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Két tanra*
2017. febr. 3. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem szóbelire be fognak hívni tuti, mert kb. mindenkit behívnak. AMikor én felvételiztem, 100 volt a ponthatár, de hallottam már 90-et is.

Szóval összességében, én is azt mondanám, amit a többiek: angol kéttanra nyilván több pont kellett volna, 170 felett. Német kéttanra már elvan az ember 160 feletti ponttal is, ha jól számolok, neked maxos szóbelivel 165 pontod lesz, ami német kéttanra szerintem elég. Az emelt angol pedig tuti.

A szóbelit meg kell tolnod, az biztos. Kicsit nehéz, mert magyaron verselemzés/szövegelemzés van, matekon meg nehéz matekfeladatok az 5-8.-os anyagból. Szóval én azt mondom, készülj fel, és akkor nem érhetnek meglepetések.


Sok sikert!

2017. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! tavalyelőtt(állítólag az egy elég erős év volt 2tan angolra az utolsó bejutott pontszáma 172pont volt németre 161 vagy 162 emelt angolra pedig valamivel alacsonyabb volt!

Sok sikert a szóbelihez!(:

2017. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül bekerültél?
2018. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!