Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt a felvételi?

Milyen volt a felvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akik ma (2018 január 20-án) írták a felvételit, azoktól kérdezem, hogy hogy sikerült? Nehéznek találtátok a matekot/magyart? Szerintetek hány pontot fogtok elérni? Elég lesz abba az iskolába ahová ti akartok menni?

2018. jan. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma írtam és a magyar az szerintem nagyon jó lett meg egyszerű is volt viszont a matek valami katasztrofálisan rossz lett.Több idő kellett volna a matekra.úgy kb 40-65 pontra számítok.A matek szerintem 20 pontnál nem lesz több.:(
2018. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magyar nagyon könnyű volt. A matek hááát... Arra nem vagyok büszke, hogy a felszínes nem ment... Összesen 70 fölött lesz, abban biztos vagyok, viszont azt nem tudom hogy pontosan mennyi. A hozott pontjaimmal együtt reményeim szerint elég lesz, főleg, hogy senkinek sem lett valami fényes.
2018. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Matek és a magyar egyaránt ment. Szerintem, és a javítókulcs megnézése után is kimerem mondani , hogy körülbelül 80-85 pont lett .
2018. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magyar nagyon könnyű volt az 40-43 pont lesz. Viszont a matek húúú, abból amúgy sem vagyok a legjobb, de nagyon elszúrtam. Nehéz volt. Nem fogom elérni a 20 pontot. Én Gundelba akarok menni. Reménykedem.
2018. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyen ment mind a kettő. Kb. 85-90 pontra számítok. :)
2018. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!