Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik voltak azok az értelmk...

Kik voltak azok az értelmk fogyatékosok akik ezt a 2018-as felvételit összeálitották?

Figyelt kérdés
Koviubi pörivel,lekipali...erre készültem én konkrétan egy évet? Na meg a matek...Az eleje tök jól ment aztán bebasznak 3-4 nehéz feladatot..most őszintén van itt valaki aki kész lett a matekkal?

#ponty #2018 felveteli #Koviubi pörivel
2018. jan. 21. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült matek de figyelmetlenségből elrontottam a vizes feladatot meg a karikázósat szóval 45 ponttal számolok, magyar is hasonlóan.
2018. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez a véleményem, ha tudom hogy a magyar ennyire könnyű akkor a matekra gyakoroltam volna...Ez milyen már? Tudják, hogy nagyon sok múlik nekünk ezen erre betesznek ilyeneket a matekba! Mi volt az a ponytos feladat? Meg az a karátos mittomén...Igyis az ember tokre izgul alabbol benabban teljesit erre meg ilyenek. Engem is felidegesitett. De hat ez van..:(
2018. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Komoly gondol lehetnek a fejeben annak aki ezt a felvetelit kitalalta...a magyar az szanalmas volt,siman meglesz a 45 pont,egy ertekelheto feladat volt benne,az a fogalmazas...a matek meg annal inkabb nehezebb volt.Teli volt olyan feladattal amit meg nem vettunk (legalabb is mi) elvileg 8.-os tananyagnak sem kellene bennelennie,erre...Egyebkent azt a karátos feladatot csak en probaltam ugy megcsinalni,mint a kevereses szoveges feladatokat?😂
2018. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden évben a magyar halál könnyű a matek meg a nehéz, ez nem újdonság. Amúgy sok nem múlik rajta, mert ha máshiva vesznek fel simán ősszel áriratkozol. Amúgy meg az oktatási hivatal állítja össze, náluk tudsz reklamálni.
2018. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Héhé!utolsó kommentelő ez nem teljesen igaz! Most gondolj bele az ország 99%-a nem tudta megoldani a matekot ! Gondolj bele,most nem velünk van a hiba :D
2018. jan. 21. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha az ország "99%-a" nem tudta megoldani a matekot, akkor mit rinyálsz? Ezek szerint semmilyen hátrányban nem vagy a többiekhez képest, hiszen nekik sem ment jobban, mint neked.

Minden áldott évben ez van. A felvételi nem arról szól, hogy mindenki tökéletesen meg tudja írni, hiszen ha mindenki maxpontos, vagy maxpont közeli felvételit írna, akkor mégis mi értelme lenne? Nem tenne semmilyen különbséget a diákok között, és mindenkit fel kéne venni mindenhova. Ennyi erővel el is lehetne törölni a központi felvételit. Direkt vannak úgy összeállítva, hogy minden feladatot csak nagyon kevesen tudjanak megoldani, hiszen valahogy ki kell szűrni őket az átlagos teljesítményű diákok közül.

2018. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt írtam hogy a matek nehéz szokott lenni, de az durva túlzás, hogy a 99% nem tudta megoldani. Amennyire emlékszem mikor én írtam 50 pontot lehetett kapni és az országos átlag valami 25 pont körül volt. Na most ha mindenkinek rosszul sikerült akkor ugyanolyan eséllyel induksz mint az átlag, mint ahogy az előző is írta.
2018. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Teljesen egyetértek én is idén felvételiztem a magyar az tényleg nagyon könnyű volt, de ennek inkább örülj a matek meg nagyon nehéz volt, én alapból nem vagyok jó amtekból szóval örülök az 20 pont meg lesz. És igen senkinek nem sikerült jól a matek, de magyarral lehet kompenzálni. Szerintem akkor lenne jó ha a magyar és a matek is ugyanolyan nehézségű szinten lett volna. Nekem szerintem a matek 20 körül matek meg 40 körül lesz
2018. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szeretem az állatokat és nem gondoltam volna, hogy a pontyok fogják elcseszni az életem. Egy életre megutáltam őket
2018. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült,26 pontos lett.Egy éve készülök rá,heti 2 matekra jártam még nyáron is. Matekból 5- ös vagyok.Mégsem jött össze.E miatt nem fognak az áhîtott gimibe felvenni.Pedig azt gondoltam 35 felett fogok îrni.Viszont vannak,akik meg tudták oldani.Ezek szerint mégis tehetségtelen vagyok a matekhoz.Felvételi után otthon elmondtam az ebédlőasztalnál a pontyos feladatot,hogy milyen nehéz volt.Apám kiakadt,hogy nem tudtam.Ő helyben másodpercek alatt felállîtotta az egyenletet.Nem tudom,mit kellett volna még tanulnom,hogy ne sikerüljön ilyen szarul.
2018. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!