Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El menjek az osztallyal a...

El menjek az osztallyal a szellmei fogyatekosok otthonaba, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Holnap mennenk az osztallyal a szellemi fogyatekosok otthonaba, tele down korosokkal, vannak vakok is stb. Lesznek kozos jatekok meg ilyenek. Akartam menni, de sajnos nagyon felek a vertol, anatomiatol meg az ilyen betegsegektol, maga a tudat meg a latvanytol is, sajnos nem lenne eleg ra a ket kezem, hogy megszamoljam rajta, hanyszor ajultam el ilyenek miatt. Voltam mar emiatt pszichologusnal is, de visszatert. Az orvosoktol is rettegek.

A szuleim azt mondtak, ne menjek, irnak az ofonek. Mar anyum nem akar engedni. Magamat ismerve 1000%, hogy nem fogom birni, aztan meg oket is megalazom. Sajnalom oket meg minden, de nem toluk, magamtol felek, hogy hogy viszonyulnek hozzajuk. Par baratnom mas osztallyal mar volt, azt mondtak meselni is rossz....

Tenyleg mennek, ha nem lennek ilyen....mit csinaljak?

13/l



2017. nov. 14. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne menj el, ha nem akarsz. Én ezt nem tartom szórakozásnak. A tanár mivel indokolja hogy oda mentek látogatóba?
2017. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Bunkó leszek, de ha nem lennék olyan mint te, én akkor se mennék.
2017. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami sulin kivuli program kellett, aztan ezt valasztottak
2017. nov. 14. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy bubkó utolsó. Én sem mennék, de azt meg pláne nem értem hogy általános iskolásokat miért kell ilyenbe kényszeríteni. Persze fontos a tolerancia meg minden de na. Mi a Dunakanyarba meg Pécsre meg ilyen helyekre mentünk, nem fogyatékosokhoz.
2017. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Huhh, hat nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem meg fontos, hog fiatal korban ilyen érzékenyítésen vegyenek részt a gyerekek, hiszen sokan felnőttként sem tudják, hogyan viszonyuljanak hozzájuk. Persze semmi nem kötelező, ha tényleg nagyon nem bírod az ilyesmit ne menj, viszont én nem tartom rossz dolognak az ilyesmit.
2017. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!