Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 26 évesen...

Szerintetek gáz ha 26 évesen fejezem be a nappali egyetemi képzést? Egy HR-es rögtön a kukába hajítja a CV-met ha meglátja?

Figyelt kérdés

Alapból nem rögtön az érettségi után kezdtem a képzést, hanem 21 évesen, ezenkívül csúsztam 1 egész tanévet és 26 évesen fogok diplomázni... Szerintem én vagyok a legbénább az évfolyamban...


Az még az igazsághoz hozzátartozik, hogy 2016. októbere óta főállású munkám van ami félig-meddig kapcsolódik a megszerezendő diplomámhoz is. Egy OKJ-m már van.


2018. jan. 21. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

26 évesen ezen a szinten lenni... Ehhez nehéz bármit is hozzáfűzni.


Amúgy ha kudarcaid lesznek az álláskeresésben, garantálom, hogy nem az lesz az oka, hogy 26 évesen diplomáztál, hanem az a hozzáállás, hogy "én vagyok a legbénább".

2018. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok 26 :D

Jól van, csak nagyon el vagyok keseredve, mert ma tudtam meg hogy csúszok, pedig már beleéltem magam abba, hogy nyáron megkapom a diplomám....

2018. jan. 21. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy elbeszélgetés után fogja a kukába dobni.. ha komolyan gondolsz ilyen kérdéseket...

Van ott egy OKJ, van ott gyakorlat, senkit sem érdekel az a +1 év, főleg, hogy közben ott lesz a munkahely..

2018. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 23 évesen kezdtem és 35 évesen fejeztem be :-) Csúsztam pár évet :-) Nem-nem rúgtak ki, mert önköltséges volt és egy tárgyat fel lehetett venni 10X is akár és korlátlan vizsgaalkalom volt! Kit érdekel? Diplomába nincs benne. A kérdés van diploma vagy nincs? Válasz igen vagy nem! A többi rizsa. Senkit nem érdekel ha nincs miért nincs ha meg van akkor az a lényeg. Tipikus nem látom a fától az erdőt!


Amúgy engem még 35 évesen is 18 éves nappalisnak néztek :-) Szóval nem volt para :-)

2018. jan. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ezt fogják számolgatni a hr-esek. Hogy mikor _kellett volna kezdened_, majd befejezned az egyetemet.
2018. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én jövőre megyek egyetemre, már 20 éves leszek nemsokára. évvesztes voltam és 5 éves gimiben. mire az egyetemen végzek (msc-t is csinálnék) én is megleszek 25-26 körül minimum, szerintem ez teljesen normális ^^
2018. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!