Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nappali alvás a fiamnál (6...

A nappali alvás a fiamnál (6 hónapos) mellettem történik, de csak addig alszik, még fel nem kelek melőle. Rögtön észreveszi és felkel. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ha a kezemben alszik el,felkel abban a pillanatban,ahogy lerakom,tehát a kiságy szóba se jöhet.Ropog nagyon az ágyunk,úgy lopakodok le róla,de hiába.Csak annyi szabadidőm lenne takarítani még alszik,és így azt se birok.
2009. dec. 10. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én már annak is örülnék ha mellettem aludna, de az én kisfiam sehogyan sem akar aludni. Tegyél le vastag plédet a földre, és az nem recseg ha felkelsz:)Egy próbát megér.
2009. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mintha én írtam volna ki ezt a kérdést :) csak nálunk 4 hónapos a Picur. Nekünk is recseg a franciaágyunk, így az esti szopiknál mindig úgy jártam, hogy bealudt, de ahogy felkeltem vele és próbáltam becsempészni a kiságyba, felkelt és sírt, kezdtük elölről :( mostmár a relax székünkben ülve szopizik, így ha felállok vele, akkor arra nem ébred fel.

Esetleg napközben próbáld Te is egy székben, fotelben, és ha már 20 perce alszik, utána tedd át az ágyába.

Én napközben a kanapén altatom, az nem recseg, és fel tudok kelni mellőle.

2009. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem próbáltad Őt rászoktatni a kiságyban alvásra? Mármint hogy magától elaludjon? Tudom nagyon nehéz dolog és van akinek hosszabb időbe telik, van akinek néhány nap, de mindenképpen megéri. Az Én babám 5 hónapos múlt 1 hete és most elég beteg volt hetekig ezért kézben volt sokat, úgy is altattam el. Viszont mióta meggyógyult vissza kell szoktatnom Őt az egyedül alváshoz, mert nála ez alap volt előtte is. Viszont nem könnyű mert már hozzá szokott 1 hónap alatt a kézben alváshoz. Sok sírással jár, de ha leraktam Őt aludni a kiságyba én már nem veszem fel hiába sír. Lehet kegyetlen de ez 1 napig megy a második nap már beraktam az ágyába és egy szó nélkül elalszik. Nappal is meg éjszaka is. A csecsemők a szokások rabjai... Ahogy szoktatjuk Őket azt fogják követelni. Tehát jobb minél előbb azt az alvási módszert megtalálni, amit tudsz biztosítani több éven keresztül.

Én azt tanácsolnám, valahogy próbáld meg. Sírás utáni alvásból is ugyanúgy fog szeretni téged mint azelőtt:-)

Nekem olyan széles mosollyal fogadott ébredéskor, pedig iszonyúan sírt mikor letettem 2 napja. És ez megnyugtatja a lelkiismeretemet, mert hát én is borzasztóan érzem magam mikor hagyom sírni:-(

2009. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!