Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán a Meló Diák a...

Nyíregyházán a Meló Diák a jobb vagy a Fürge Diák?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék menni dolgozni, csak nem tudom hogy melyik a megbízhatóbb. Vélemények?

2018. jan. 21. 20:07
 1/5 health visitor ***** válasza:
Nekem egyiknél sem tudtak munkát adni, fürgénél szinte csak a lego van, melo diaknal mèg annyi se. Inkább jobdiák, de èn pl eudiákokon keresztül vállaltam Nyìregyházán munkát. Melo depora is èrdemes rákeresni, náluk telekomos munkára lehet menni, amit èn szemèly szerint gyûlöltem, de volt olyan ismerôsöm, akinek bejött. Vagy lèpj be a Nyìregyházi állások fb csoportba, ott is szoktak mekis meg ehhez hasonló diákmunkát hirdetni.
2018. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fürge!


Az meg ostobaság, hogy csak a LEGO van. Millió helyre lehet menni dolgozni. Nyilván, nem rögtön egy irodában fogsz ülni, mert mindenki ezt várja - és most nem a Fürge Diák diákjairól van szó - hanem nagy általánosságban a diákokról.

2018. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 health visitor ***** válasza:
Nekem csak azt az egyet tudták ajánlani. Illetve egy volt mèg, valami csomagolás Oros környèkèn. Legoba is max 6-7 diák kell. Ismerõseimnek volt olyan ,hogy akkor szòltak, hogy nem kell menni, amikor már a buszmegállóban álltak.
2018. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 health visitor ***** válasza:
Egyèbkènt meg nem èrtem ezt a nagy felháborodottságot, vegyél vissza az arcodból picit. Köszi.
2018. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok felháborodva. Neked nem tetszik, hogy csak a LEGO van. Hidd el, arról nem tehet a Fürge Diák, hogy a haverodnak a buszmegállóban szóltak, hogy bocs, mégse kell menni; ez a LEGO döntése volt, hogy mégse kérnek diákot.


De továbbra is állítom, hogy nem csak a LEGO van.

2018. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!