Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két tanulás között hogy...

Két tanulás között hogy pihensz aktívan?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 10-15 percem van: Rendet rakok, kiszellőztetek, zenét hallgatok.

Ha van 1-2 órám: edzek (vannak itthon súlyzóim, szobabicóm), vagy lemegyek futni, sétálok esetleg, kutyázok, vagy elmegyek áztatni a seggem fürdősós fancy módon :D

Ha van egy teljes napom (vizsga napján a vizsga után nem tanulok a következőre) elmegyek nézelődni a városba, vásárolni, mivel oda ilyenkor sosem jutok el, veszek magamnak valami különleges kaját (sushit, kókuszt vettem legutóbb:D), vagy találkozunk a sorstársakkal és összeülünk valahol egy sörre, vagy itthon kiterítek egy hatalmas vásznat és nekiállok festeni vagy rajzolni, esetleg folytatom a könyvem olvasását, vagy írok sztorikat (már egy ideje van egy sztorim, ami ilyen soha véget nem érő mű, de jó néha oda "elbújni").


Igazából tedd azt, ami a legjobban hiányzik a vizsgaidőszak alatt. Nekem ugyan a sport nem hiányzik, inkább csak muszáj tartanom az edzéseimet, azért iktatom be, de az igen, hogy nem mozdulok ki itthonról, vagy nem rajzolgathatok, olvashatom a kedvenc könyvem (rendszerint van 8-10 könyv, amit összevásárolok és olvasatlanul itt áll egy ideig)... Szóval ilyenkor kiélem az ilyen elodázott vágyaimat. :D :D


Az ember alkotókészségére amúgy meglepően jó hatással van ez az erőltetett gondolkodás, memorizálás. Én legalábbis sokkal nagyobb kedvvel és sokkal szebben rajzolok vagy írok.

2018. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!