Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális szerintet...

Ez mennyire normális szerintetek? (szakma, pályaválasztás, bizonytalanság, tanulmányok)

Figyelt kérdés
OKJ-s tanfolyamot végzek támogatott képzésben, és ezért olyan nagy áldozatot hoztam, hogy a korábbi tanulmányaimat, amit tanultam felfüggesztettem, mert nagyon oda voltam a azért a szakmáért, amit most tanulok és még most is szeretek benne ténykedni, de mivel megtapasztaltam belátom, hogy kemény és nem nekem való mégse, ennek ellenére szeretem meg stb, de valamiért, ha rágondolnék, hogy ebben kéne dolgoznom X ideig, akkor olyan pánikroham, vagy nem is tudom idegi stressz jön rám, hogy nem tudok belenyugodni, talán azért is, mert ez nem az én utam(ne értsetek félre nem vagyok munka kerülő), csak nem találom még a helyemet, ezután, ha végeztem a jelenlegi képzéssel be szeretném fejezni a korábbi tanulmányaimat, mert az mégis közelebb van hozzám rá kellet, hogy jöjjek.

2018. jan. 19. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amint befejeztem a korábbi képzést, amit nem fejeztem be, el szeretnék helyezkedni munkába, nem akarok évekig tanulni meg lógni!
2018. jan. 19. 18:06
 2/2 anonim ***** válasza:
A pánikrohamot leszámítva normális.
2018. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!