Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika órán mert leejtettem a...

Fizika órán mert leejtettem a ceruzát, és felvettem ezért beírt a tanárnő egy egyest. Most mit csináljak? 7. -es vagyok és nem szeretném hogy a szüleim meg tudják, mert akkor se telefon, se számitógép se semmi.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fizika órán mert leejtettem a ceruzát, és felvettem ezért beírt a tanárnő egy egyest. Most mit csináljak? 7.-es vagyok és nem szeretném hogy a szüleim meg tudják, mert akkor se telefon, se számitógép se semmi. De nem titkolhatom sokáig, szülőértekezleten úgy is meg tudják. Szerintetek mit tegyek?

2018. jan. 22. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy a szüleid beveszik ezt a mesét, mi nem.
2018. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól tette! Örülj, hogy ennyivel megúsztad. Én a helyében kezdeményeztem volna az elbocsátásodat, meg feljelentettelek volna a legfelsőbb bíróságon is.
2018. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig tényleg ezt történt.. megkérdezte mit csinálsz te? és kihivott felelni és beirta az 1-est
2018. jan. 22. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nem azért kaptál egyest mert leejtetted, hanem mert felelésnél nem tudtál semmit.
2018. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát de azért kihivhat felelni mert leejtem a ceruzát és felveszem?
2018. jan. 22. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, kihívhat. Tudod ő a tanár, és ha úgy gondolja akkor feleltethet bárkit bármikor, te meg a diák vagy akinek készülnie kellene az órára mert feleltetnek bárkit bármikor, bármiért. Ezt a ceruzás sztorit el se kezdd mondani, mert köze sincs ahhoz hogy nem készültél, nem tudtad az anyagot és erre kaptál érdemjegyet.

Még egy random anonim netezőt sem sikerült megtévesztened, annyira átlátszó kamu magyarázat arra kenni hogy a tanár hibás, és te ezt komolyan így is gondolod hogy majd elhiszik. Lehet még a végén az is kiderül hogy több történt mint a leesett ceruza, csak addig színezed a sztorit míg végül áldozatnak nem tűnsz.


"Fizika órán mert leejtettem a ceruzát, és felvettem ezért beírt a tanárnő egy egyest." - Nem. Fizika órán felszólított felelni a tanár és te nem tudtál semmit, ezért beírta az egyest. Ez van, vállald a következményeit a tetteidnek. Majd legközelebb tanulsz, vagy nagyon erősen fogod órán a ceruzát, nehogy felelj miatta.

2018. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért kaptál 1-est, mert lehajoltál, hanem mert felelésnél nem tudtál semmit. Nagyon nem ugyanaz.

Gondolom szokásos gyors feleltetés volt, és amikor a tanárnő körbenézett, hogy kit hívjon ki, neked pont leesett a ceruzád és 5 percig kerested a pad alatt, hátha akkor nem téged hív ki.

Meg is érdemelnéd, hogy ne legyen telefon meg számítógép. A valagad ki van nyalva otthon, és annyi hálát nem mutatsz cserébe, hogy legalább egy picit tanulj?

Ha az egész napos telefon meg számítógép nyomkodás helyett néha készülnél az órákra, akkor nem kapnál karót a feleléseidre. Ilyen egyszerű.

Szánalmas, hogy csak azért zavar, hogy ennyire buta vagy, mert így nem számítógépezhetsz... nem lesz belőled semmi ilyen hozzáállással. Gyűjtögesd csak az egyeseket, ha ennyi eszed van. De akkor ne várj sokat az élettől, nem fognak a szüleid örökké eltartani.

2018. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Ködösítesz.

Kérdésedben az szerepel, hogy azért kaptál egyest fizikából, mert leejtetted ceruzádat.

Aztán kiderül -te magad íros- hogy feleletedre kaptál egyest.

Most azt nehezményezed, hogy netán azért hívott ki felelni, mert leesett az a fránya ceruza.

Ezért kihívhat- e feleni?

A tanár két esetben BÁRMIKOR feleltethet, ha

- leesett a ceruzád és ha

- nem esett le!

.

"Szerintetek mit tegyek?"

Valljad be szüleidnek, mert úgyis megtudják - és akkor sokkal rosszabb helyzetben leszel!

2018. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzelem, hogy esett le az a ceruza. Nálunk is volt ilyen "melléültem a szék mellé és kaptam egy egyest"... Ahha, csak az hiányzik a sztoriból, hogy előtte az a takony 20 percen keresztül bäsztatta a padtársát meg a másik pajtikáját és azok húzták ki alóla. Na, kb a ceruza is így esik ki. Vagy hülyéskedtél veley azért, vagy mással zavartad az órát.
2018. jan. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogosan! Kötelessége az olyan tanulót is feleltetni, aki fegyelmezetten ül az órán, láthatóan figyel, vagy aktívan részt vesz az órai munkában!
2018. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!