Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bennetek is hatalmas a feszült...

Bennetek is hatalmas a feszültség egy vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok, amire már egy hete napi 10 órákat tanulok(évközben elméletre és gyakorlatra is bejártam).

Mégis rohadt nehéz, teljesen feleslegesen...

Most már nagyon ideges vagyok és komolyan azt fontolgatom, hogy amennyiben megbuktat a vizsgán megvárom a folyosón, hogy kijöjjön és kiütöm.

Leszarom ha kicsapnak úgysem tudnék átmenni.


Az a vicc, hogy hiába tudom az anyag nagy részét direkt szivatja az embereket...


2018. jan. 23. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizsga előtt ne ilyenen gondolkozz, inkább aludj! :)


Amúgy természetesen én is szoktam vizsgák előtt idegeskedni, stresszelni, ez szerintem a vizsgaidőszak hozzátartozója.

2018. jan. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a direkt szivatót maximalistának hívják, de mindegy. Mikor fogjátok fel, hogy minden tanárnak más az igényszintje és a rigolyája?


Amúgy meg, igen, én is szoktam idegeskedni vizsga előtt, akkor is, ha már azt sem tudom, mit tanuljak az anyagon. Előtte levő este nem tudok aludni, inkább tanulok még forgolódás helyett. Eddig mindig kifizetődő volt.

2018. jan. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100+ egyetemi kollokviumon vagyok túl ebből 90 szóbeli volt! Kivétel nélkül szétvett az ideg vizsga előtt...minél jobban tanulok annál inkább ideges leszek, mert mindig jön a nem tudok semmit érzés aztán vizsgán mindig minden eszembe jut. Az írásbelik jobban megviselik az idegeim, mert a várakozást utálom, napokig hetekig várni az eredményt és lesni a neptunt óránként, hogy most akkor készüljek uv-ra vagy a köv vizsgára:-).szerencsére már nem sokára abszolválok és soha többé nem kell már várnom az írásbeli eredményeket, de ezek jobban kikészítettek mint a szóbelik :-)
2018. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én épp fordítva vagyok vele, mint az előző válaszoló. Írásbeliken egy cseppet sem izgulok, akármekkora is az anyag és a tét. Szóbeliken változó, a vizsgáztatótól is függ, az anyag nehézségétől is, meg attól is, hogy csúszótárgy-e.

Pl. a legutóbbi vizsgám egy rettegett szigorlat volt, két-három napig alig aludtam miatta (de amikor már kihúzom a tételt, meg szoktam nyugodni) A következő vizsgám ugyan szóbeli, de a jobb fajtából, nem hiszem, hogy túl fogom izgulni, különösen az előző vizsga után:)

2018. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!