Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A teológiát tanulók életében...

A teológiát tanulók életében mennyire van jelen az egyetemekre, egyetemi kolikra jellemző bulizás?

Figyelt kérdés

egyáltalán nem,

vagy esetleg próbálják kiélni magukat mielőtt esetleg lelkészek lesznek?

aki válaszol legyen szíves írja válasza végére, hogy milyen forrásból van az információ.


2018. jan. 23. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem mindenkiből lesz lelkész, aki teológiát végez. Vannak olyanok, akik pusztán érdeklődésből vagy leendő kutatási területük miatt végzik el, úgy hogy kezdettől fogva tudják, hogy nem lesznek lelkészek.
2018. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod, ezért írtam úgy, h "mielőtt esetleg lelkészek lesznek"

a kérdésre válaszolj ha lehet.

2018. jan. 23. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire jellemző rájuk. Szerintem kevésbé mint a többi egyetemistára
2018. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, attól, hogy teológiára megy valaki, nem feltetlen lelkésznek megy, lehet hitoktató is.


Hát én nem járok teológiára, de a kultúrált bulizással semmi gond. Nyilván aki komolyan gondolja a hitét, az nem fogja úgy szétcsapni magát, hogy hányásig iszik. Meg meg kell találni az egyensúlyt a buli és a tanulás között. Nyilván a bulizás nem mehet a tanulás rovására.

2018. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!