Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok egy olyan embernek aki nem jó a reál tantárgyakból, matekból és informatikából?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves lány vagyok , aki most fejezett be egy két éves képzést és nem tudja, mit kezdjen az életével. Nem tudom mi érdekel és amiben jó vagyok, abból nem lehet megélni. Szeretek lovagolni és szeretem a művészeteket, szeretek rajzolni , festeni de ebből sem él meg manapság az ember. Egyetem kizárva, ugyanis egy rossz párkapcsolat rátette a bélyegét az érettségimre és nincs meg sajnos az elegendő pontom hozzá. Lennék fogtechnikus, kozmetikus is akár, de nem tudok gyakorlati helyeket a közelben, ugyanis egy kis faluban lakom és ezek kellenének már a beiratkozáskor is. A jelenlegi szakmámat nyögve nyelve végeztem el de nem szeretnék benne dolgozni. A matek és az informatika nem az erősségem egyáltalán ... mit kezdjek magammal?
2018. jan. 23. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

"Egyetem kizárva, ugyanis egy rossz párkapcsolat rátette a bélyegét az érettségimre és nincs meg sajnos az elegendő pontom hozzá."


Nyugtass meg, hogy ezt nem gondoltad komolyan. Újraérettségizel, és tá-dám! Máris van jó sok pontod.

Egyébként ha nem szeretnél a faludból eljönni, nézd meg, mik a hiányszakmák a környéketeken (millió meg egy ilyen táblázat van megyékre lebontva), és azok közül nézz ki valamit, ami érdekel.

2018. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!