Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bmen nemzetkozi gazdalkodas...

Lalalalala6777 kérdése:

Bmen nemzetkozi gazdalkodas szakon ha matematika a1 targyam sikerult (vagyis megirtam a zh-kat mehetek vizsgazni) viszont a vizsga sajnos nem (ezert vizsgakurzusban veszem fel kovetkezo felevben) akkor fel tudom e venni melle a matek a2ot?

Figyelt kérdés
A neptunban targyi elokovetelmenykent nincsen irva semmi a tanarom pedig nem tudott ra valaszolni. Esetleg valki tudja itt hogy mukodnek a vizsgakurzusok? Szamit e ki tartja,hanyszor lehet vizsgazni ilyesmi?

2018. jan. 23. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd meg az egyetem honlapján az A2 tantárgyi adatlapját, ott lesz az előkövetelmény. Valószínűleg nem tudod felvenni, de van rá esély, hogy mégis - néhány tárgyból követelménynek csak az van megadva, hogy "Aláírás megléte XY tárgyból". Ebben az esetben fel tudod venni, mert ugye az aláírásod már megvan. Ha nem találnád meg, akkor szerintem mindenképpen próbáld meg felvenni a tárgyat, maximum nem fogja engedni a Neptun. Vizsgakurzusnál nem igazán számít, hogy ki tartja, mivel nincsenek év közben órák, csak vizsga.
2018. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!