Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok késve az...

Nagyon el vagyok késve az egyetemmel?

Figyelt kérdés

Két éve érettségiztem és próbálkoztam is egy szakkal, de egyáltalán nem jött be és dolgozni kezdtem. Mostanra döntöttem el, hogy mi az, ami érdekelne, viszont csak önköltségesen tudom tanulni, ezért előtte el szeretnék végezni egy FOSZK-os képzést, hogy belelássak a szakmába és hogy elengedjenek tárgyakat esetleg félévet.

A szépséghibája a dolognak, ha sikerül csúszás nélkül mindent megvalósítani akkor is 26 évesen fogok végezi.

21/L



2018. jan. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

26 leszel, nem 86!

Semmivel nem vagy elkésve!

2018. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Nekem volt olyan csoporttársam, aki 30 évesen kezdett neki koppra pontosan ugyanilyen kondíciókkal a GTK-nak. Hajrá! :D
2018. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, én 5+1 éves szakon vagyok, és 27 leszek, mire megkapom a diplomámat.
2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

26? De hát akkor már csak 45-50 évet fogsz benne dolgozni! Azért már minek tanulni???

;)


Viccet félretéve... csak 20 évesen érzed soknak a 26-ot. Semmiség.

2018. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már:) Én pl 22 évesen kezdem a második diplomámat, mert az elsővel éhen halnék. Aztán még építek rá mestert is. Ugyanúgy 26-27 leszek... Sőt, a dokik is 26-28 évesen végeznek. Sőt, sok képzés (pszichó pl) a ráépüléseivel 10 évig is húzódhat. Nyugi, ez már nem a 16. század, ahol a 26 már jóformán az ember életének dele...:D kitolódott a pályakezdés ideje, Dániában pl ez totál átlagos idő. Meg nálunk is már a 24-25 a megszokott kirepülés.😀
2018. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem vagy elkésve, én is most vagyok elsőéves 22 éves fejjel, mivel egy év halasztás után megcsináltam egy OKJ-t ugyanabból az okból, amiért te a FOSZK-ot fontolgatod. Sok sikert!:)
2018. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!