Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történt valakivel olyan, hogy...

Történt valakivel olyan, hogy egyetemen elvette a tanár a puskáját, de a dolgozatát nem és nem szólt semmit utána csak tovább ment?

Figyelt kérdés

Nem is biztos, hogy tudta a neveteket sem, ti meg simán fogtátok és beadtátok a többi dolgozat közé?

Mire lehet ilyen esetben számítani? Megúsztam? Vagy majd virít az egyes?


2018. jan. 24. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Ne ítéljetek el, nem szoktam ilyet csinálni, azért is voltam ilyen béna. Egy nagyon nehéz, de teljesen felesleges tantárgyról van szó :(

Most nem tudom, mi fog várni, mert nem vette el a vizsgám, viszont abban nem vagyok biztos, hogy nem tudja a nevem.

2018. jan. 24. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi. Rendes volt, hogy nem vágott ki.
2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ki fog mégis vágni attól, hogy nem szólt.
2018. jan. 24. 16:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Istenem, remélem, hogy igazad van. Nem csinálok ilyet többet, tiszta ideg vagyok, hogy mi fog történni. Nagyon félek
2018. jan. 24. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem akarta volna elfogadni, szimplán elveszi a lapot, ketté tépi és mehetsz Isten hírével.

Ha csak a puskádat vette el és a lap nálad maradhatott az azt jelenti, hogy jó napja volt és megkegyelmezett számodra.

Amúgy is ha már beadtad, onnan nem tudja, hogy ki kicsoda...

2018. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Három esettel találkoztam:

1) elvette a puskát, nem volt következménye

2) elvette a puskát, a nevem a papíron látta és karót adott

3) elvette a puskát, feljelentést tett és letiltott a tárgyról


Felesleges előre rágni magad, innentől nem rajtad múlik. Elég lesz az a büntetés, amit adnak, magadat nem kell külön büntetni.

2018. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy tudja a nevem és csak diszkrét akart lenni és majd a javításnál az egyest írja be, nem?
2018. jan. 24. 17:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tenni már úgysem tudok semmit, csak bennem van emiatt a remény, meg az is, hogy félek és nehéz nem ezen agyalni
2018. jan. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!