Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges 1 nap alatt felkész...

Lehetséges 1 nap alatt felkészülni biosz érettségire, ha elég egy közepes szintű felelet nekem? 20 tételem van. Mit csináljak h minnél könnyebben megtanuljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bazz ,TANULJ . Mit csinálj, ne a gép előtt ülj hanem kezdj el tanulni.
2010. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a gépet, és állj neki tanulni. MOST.
2010. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt bőven fel lehet rá készülni, ha a közepesre hajtasz, és akkor még nem is hajtottad agyon magad. :P
2010. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húú ez tényleg kellemetlen,én is jártam hasonló cipőben két éve,magyarból(kettőt végül egyáltalán nem tudtam és pont az egyiket húztam...)Hát nem is tudom...Talán próbáld meg úgy,hogy nem ragadsz le minden kis részletnél és úgy haladsz,vagy mindegyiknek a felét átnézed.De ez csak egy ötlet...


nyugi!!!! sok sikert kívánok

2010. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én föciből megyek és nekem 100* nehezebb, nektek már 4 szóért ad 4 pontot -.- nekem meg 4 sorért 1et -.-

osztálytársam mutatta a bioszt, igaz h van benne egy kis szakkifejezés, de mi az annak, aki bioszból ment.

Nem hinném h a tételek nagyon eltérőek lennének

2010. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült-e a biosz, vagy bukfenc.
2010. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Biztos fel lehet készülni én a törit 22 tételt 1 nap alatt megtanultam pedig nem vagyok jó tanuló soha nem is szerettem tanulni de hát muszáj... hozzá kell fogni és csak arra figyelni és így menni fog...
2010. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A biológia A tételsor szeirntem 95%ban olyan témakörökben áll,amit már 4 éve tudsz. Szem,tüdő,keringés,stb.. Úgyhogy simán. 3asra meg pláne,ne ivvelj
2010. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy este alatt tizenhat tételt kellett volna megtanulnom, de párat nem néztem át. POont olyat húztam ma vizsgán, amit át sem futottam 93 százalékos lett a szóbelim.
2010. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
2010. jún. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!