Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy bekerülök?

Lehetséges hogy bekerülök?

Figyelt kérdés

Ugye már feltettem egy kérdést

Informatika szakra szeretnék menni, de 11 pontos matekom lett.

4,5 átlag.

Tegyük fel hogy a szóbeli jól sikerül. Azaz 25 pont.

A tantárgy beszámítás 23 pont.

+A 11 pont matek

59 pont.

Szerintem esélyem sincs.

Bár ez függ a többi jelentkezőktől is.

Ha látják rajtam hogy értelmes vagyok, értelmesen beszélek, és látják a jegyeimet, akkor talán bekerülhetek?

Iskola neve : Tokaj Ferenc Gimnázium



2018. jan. 26. 17:11
 1/4 anonim válasza:
27%
Már nem azért, de hogy lett ez a rohadt könnyű matek felvételid 11 pont?! Ezt a vidéki kis iskolákban tanulók is jobban megírják!
2018. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk, pont nem kértem az ilyen fajta véleményt.

Tartsd meg magadnak :)

2018. jan. 27. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:

És elárulom, környéken mindenki 5-6 pontot ért el.

Nem tehetek róla hogy te matekzseni vagy :)

2018. jan. 27. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor reménykedj, hogy az 5-6 pontot írók adják be oda még rajtad kívül. Egy nem túl erős szakgimibe jó szóbelivel akár elég is lehet, de amúgy iszonyú rossz lett, ezt te is tudod. Ennyire nem volt nehéz. Egy 20-25 pontos matekhoz nem kell zseninek lenni. Ez a 11 pont sajnos bőven az országos átlag alatt lesz.De most már ezzel kell kezdened valamit, tanulj nagyon a szóbelire!
2018. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!