Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani hogy hogyan kell a vitt pontokat kiszámítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

7-es év végi.:

magyar nyelv:5

Irodalom:5

Töri:5

Német:4

Hittan:4

Matek:3

Infó:4

Fizika:4

Biosz:4

Kémia:3

Föci:4

Ének:5

Rajz:4

Tesi:5

8-os félévi.:

Nyelvtan:5

Irodalom:5

Töri:5

Német:4

Hittan:4

Matek:4

Infó:5

Fizika:4

Biosz:4

Kémia:4

Föci:3

Ének:5

Rajz:4

Tesi:5


Fontos lenne köszi a válaszokat előre is😘



2018. jan. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adott középiskola honlapján valószínűleg megtalálod a pontszámítás módját.
2018. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom,25pontot ér összesen de hogyan számítják ki hogy mennyit adnak meg a 25 pontból?
2018. jan. 27. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában az irodalmat,nyelvtant,idegen nyelvet,matekot és egy választott természettudományi tantárgyat néznek. Ősszeadod a jegyeid és elosztod kettővel. Én 21.5-öt számoltam. (A fizikát néztem.)
2018. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden iskola máshogy számolja. Ezért sokat segítene, ha elárulnád melyik iskola.
2018. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium (dráma tagozat)Bp.;a Felcsúti Letenyei Lajos Gimnázium,Szakgimnázium és Szakközépiskola(gimnáziumi rèsz, Szakgimnázium/vendéglátás ipar)Felcsúton;az Ilyés Budaörsön; a Szent Margit Gimnàzium Bp.; a Szent Gellért Általános Iskola és Gimnázium Bp.; az Egyetemi Katolikus Gimnázium Bp.


Ezekbe szeretnék bejutni

2018. jan. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!