Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakokat szoktak...

Kíváncsi ember kérdése:

Milyen szakokat szoktak "büfészak" elnevezéssel illetni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Amelyeket könnyű elvégezni, akár közben egy bufeben is dolgozhatnál, illetve amivel sok esély van arra hogy nem lesz munkád, csak egy bufeben.


Főleg humán szakokra szokás ezt mondani, ahol nincsen, vagy csak minimális a matek, pl turizmus, szociális munkás, szabad bölcsész

2018. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Inkább azokat a szakokat nevezik büfének, ami elvégzése után nem kapsz állást a területeden, hanem mekiben kell dolgoznod. Ilyenek klasszikusan a bölcsész szakok.
2018. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A turizmus is? Hallottam mar, hogy nehéz benne elhelyezkedni, viszont erősen gazdasági terület.
2018. jan. 27. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Erősen gazdasági ? Ez a legkevésbé elismert gazdasági diploma... A gazdasági szektor elején a gazdelmezo és a pénzügyes van,utána a gazdmen és a marketing, a turizmus a legvégén.
2018. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
a bolcsesz kar szakjainak nagy resze, kiveve nyelvek
2018. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tehat ha én germanisztikára megyek büfészakos leszek?

Persze látom azt a kivéve a nyelvek dolgot, de sokan nem így vélekednek. Szemközt nevettek, hogy ötös matekkal mit keresek büfés előképzőbe...

Miért kell ezt én azt nem értem..

2018. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Minden olyan egyetemi szak,ami arra jó hogy a helyi mekibe,kfcbe vagy burger kingbe melóz.
2018. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!