Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem, tárgyfelvétel?

Egyetem, tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

Vidéki kis karról van szó.


Elsős vagyok és felvennék egy 2. éves tantárgyat, mert úgy is ráérek. Ezzel is könnyebb lesz később.

De a gyakorlat, amit hirdettek az előadáshoz picike. 35 fős.

Most az nem probléma, hogy én is felveszem?

Mi van ha miattam nem tudja majd felvenni valaki, akinek pont aktuális lesz?

Vagy ezek nem számítanak?



2018. jan. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Rangsoros felvételről az esik ki, aki amúgy se tanul semmit, neki mindegy, hogy 8 év alatt végzi el az egyetemet vagy 10 év alatt. Emiatt ne legyen lelkiismereti problémád. Ez az időszak arra is jó, hogy a tanár lássa, hogy mekkora az érdeklődés. Így ha telítődik egy gyakorlat, akkor általában indítani szoktak egy másikat is, tehát célszerű felvenni, ha tényleg érdekel a tárgy.
2018. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem az, hogy nagyon érdekel csak most eléggé laza lesz az félévem és simán belefér még az a tantárgy. Órarendbe is passzol.

Csak mégsem akarnék mással kitolni, de amennyiben ez már csak ilyen és maximum hirdet egy újat, akkor nem számít! :)

Köszi! :)

2018. jan. 28. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Max akkor hagyd a tárgyfelvétel végére azt a tárgyat és akkor látod hogy marad-e hely
2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!