Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki vett már részt rajta? Mik...

Ki vett már részt rajta? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetemen tanulok és most februárban kell elkezdenem a szakdogámat. Sokszor hirdetnek meg egy bizonyos "Szakdolgozatírás hatékonyan tréninget". Gondolkodom rajta, hogy elmegyek rá, de nem tudom, hogy mennyire hasznos.

A válaszokat előre is köszönöm



2018. jan. 30. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
egy kalap sz@r....nem tudtam mit kell írnom..addig oké, hogy szakirodalom, hipotézis és társai, de megkérdeztem, hogy akkor magamtól mit írjak és nem általános választ kérek, hanem konkrétat, hogy én magamtól mit írjak le a lapra? Senki nem tudott semmit mondani..mindenki a lábjegyzettel jött meg a kutatással, de attól még nem szabad összeollózni jó vicc....legalább lediktálták volna mit írjak le hogy király szakdogám legyen de semmi! Szánalmas banda :-) Bezzeg amikor 40 oldalon át 25 könyvből idéztem szó szerint és tartalmilag és lábjegyzeteztem akkor meg az baj nincs benne önálló gondolat...hát pont ezt nem mondták el, hogy az önálló gondolatom mi legyen.......
2018. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!