Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés valakinek? Mi a tapasztalatok? Hogyan lehet rajta javítani?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezeléssel.
2017. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tiroxin, illetve ha te is egy felszínes endo dokit fogtál ki, aki röhögve azt mondja a 4-es TSH-ra hogy még nem vészes holott nyugaton már 2 felett gyógyszerezik, és épp nincs kedved másik 15K-t kidobni h vki felírja, akkor segíthet még a BiotechUSA L-tyrosine+Iodine kapszulája
2017. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És gyógyszeres kezelés helyett más, ami javít, ami természetes? Tudtok valamit?
2017. febr. 12. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelésen kívül nincs más nagyon, az is természetes mert ugyanazt visszük be vele mint amit nem termel a pm.
2017. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
40%
Pajzsmirigy túlműködéses vagyok. Nekem nem szabad jódot ennem. Tehát én úgy tudom, hogy a pajzsmirigy alulműködéses betegeknek jódos ételt kell fogyasztaniuk.(jódozott só, méz,alga)
2017. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden alulműködő fogyasztható jódot, sőt van akinek tiltva van pl nekem is mondta az orvosom. Az autoimmunosoknak nem lehet (Hashimoto), mert gyulladásban, zsugorodik így is és a jód ezt fokozza, felgyorsítja :\
2017. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!