Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki volt tanári pályaalkalmass...

Aki volt tanári pályaalkalmasságin, tudna segíteni az alábbi kérdésekben?

Figyelt kérdés

Több helyen azt olvasom, hogy vagy egy szituációt kell elemezned, vagy egy általad választott műről kell beszélned. Ahova én jelentkezek, ott csak fel van sorolva egymás alatt, és nincs ott, hogy vagy..Az érdekelne, hogy volt-e olyan, akinek mindkettőt kellett, vagy csak választanod kellett? Illetve, letölthetők-e a szituációk, hogy fel tudj rájuk készülni, vagy csak a választható könyvek listája elérhető?

Köszönöm előre is! :)


2018. jan. 31. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam alkalmasságin, ráadásul kétszer is, három évvel ezelőtt, meg most tavaly... nekem,a hova én jelentkeztem motivációs levelet kellett írnom, majd azt elolvasták ott. Illetve húznom kellett szituációkból,hogy pl egy történelem tanár kiszemel magának egy diákot és megalázza többször, Te mint tanár,hogy járnál el ilyen ügyben, mi a véleményed stb stb... Ha bármiféle kérdésed van, nagyon szívesen segítek, keress bizalommal :)

2018. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!