Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene ezekben a...

Davii kérdése:

Valaki segítene ezekben a logisztikai kérdésekben?

Figyelt kérdés

Jelenleg az EFEB-en tanulok Logisztikai ügyintézőnek, szóbeli vizsga előtt állok és ki kell dolgoznom a tételeket, de egyszerűen lehetetlennek tartom mert teljesen más kérdések vannak mint amit én tanultam.

Légyszíves egy kettő logisztikus vagy hozzáértő segítene? Örülnék ha felvennétek velem a kapcsolatot: moldav56@gmail.com


Egyébként ezekhez a tételekhez nincs kidolgozott változat?

[link]



2015. márc. 30. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból mondom, de ha lehetetlennek tartod ezen kérdések kidolgozását, akkor el kéne gondolkodnod a pályamódosításon vagy másik intézménybe beiratkozni. Bár, nem lep meg, mert hallottam hírét az EFEB-nek. Mi mindent tanultunk 5 éve, ezek alapkérdések. Főleg a beszrzés, raktározás fogalma. Az okjszakkonyv oldalon fenn van az ajánlott irodalom, ami tartalmazza a képzés és a vizsga anyagát, próbáld meg beszerezni a könyvtárból.
2015. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hogy ne legyek bunkó, ajánlok még egy könyvet: Novák Géza - Logisztikai ügyintéző - kidolgozott vizsgatételsorok 2015. 3490 Ft a boltban.
2015. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaptam hozzá netes tananyagot, abból dolgozom ki, viszont a nagy része nincs benne, vagy más szavakkal van megfogalmazva. Semmit sem tud magától az ember, mindent meg kell tanulnia. Nincs igazad abban, hogy "pályát tévesztettem", hisz még csak tanulom, és nem húsz év munka után jelentem ki, hogy nem értem.
2015. márc. 31. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazat van, ne haragudj. Kezdek beteg lenni és ilyenkor durvább vagyok. Az iskoláról viszont nem vonom vissza, amit mondtam. Sajnos ahol most tanulok, arra is vonatkozhatna. Diáikból, egyéb anyagaikból nem érdemes tanulni, mert igencsak foghíjas. Ezért szereztem be a tankönyveket. Azóta 5-re vizsgázok, előtte 3-ra.
2015. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2015. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!