Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri felvenni a Diákhitelt?

Megéri felvenni a Diákhitelt?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Érdemes e felvenni?

2018. jan. 31. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha diákhitel nélkül árufeltöltő maradnál, akkor megéri. Egyébként nem.
2018. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Akit eddig ismerek, köztük jómagam is felvettük a Diákhitel 2-őt és bár senki se azért, mert ‘nem lenne pénzük kifizetni az egyetemet’ szóval ez nem szégyen. Szerintem érdemesebb a 2-őt felvenni, mert októbertől 0%-os kamat van rajta ami szerintem nagyon pozitív. Ha felvetted akkor azt az 50.000 Ft-os adminisztrációs díjat (nem tudom nálatok hogy van mint van de a miskolcin így van) be kell fizetni és majd a Diákhitel visszafizeti. A Diákhitel 1 szerintem felesleges ha enni van pénzed :D Akik azt veszik fel azok csak kihasználják, hogy most egyetemisták persze ezt jó értelemben mondom. Szóval Te döntsd el, hogy mire szeretnéd költeni a pénzt amit elméletileg kapsz. További sok sikert az egyetemen!

2018. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor van értelme, ha olyan képzést végzel, amire van kereslet/hiány van belőle pl.: informatika, különböző mérnökök.
2018. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert túl nagy a tét..ha csúszol, ha hatodjára sem sikerül egy tárgy, ha nem sikerül az államvizsga...elég nagy adósság!


ezeket előre pedig nem lehet tudni, oké nagyon tanul az ember...csak ha nincs szerencséje....


Én biztos nem venném fel.....

2018. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!