Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szent István Gimbáziumba...

Szent István Gimbáziumba átjelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék átjelentkezni a SZIG-be, egy hatosztályos gimiből. A jelenlegi iskolámat nagyon nem szeretem, rossz az osztályközösség, és nagyon rosszul oktatnak.

Átjelentkezéshez mi szükséges? Pl. átlag, stb.. illetve akármikor lehet?

Nagyon fontos lenne!!



2018. febr. 1. 14:37
 1/3 anonim válasza:

Szerintem bármikor lehet jönni, jöttek már új srácok félévkor meg félév közben is, csak idén is...

Biztos kell egy bizonyos átlag, de gondolom eleve nem lehetsz "rossz tanuló", ha épp ezt a sulit nézted ki :)

2018. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hűha, köszi. :D

Az átlagomat nagyon szar lett idén, legalábbis magamhoz képest. Én tudom, hogy jobbra lennék képes, de egyszerűen nem fogadta el azt a választ, ami szó szerint úgy szerepelt a füzetbe (?). Szóval ja, de ha látják, hogy javult a félévhez képest az átlagom, akkor az pozitívnak veszik? :D

Bocsi a sok kérdésért. :D

2018. febr. 2. 21:53
 3/3 anonim válasza:
Írj privátban, egyszerűbb! 😊
2018. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!