Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bekerültem egyetemre, de nem...

Bekerültem egyetemre, de nem oda akarok menni?

Figyelt kérdés

Megjelöltem az SZTE-t első helyen, de meggondoltam magam és inkább a SZE (Győr) az ahova mennék..

Átjelentkezhetek ANA-ra ha elég a pontom? Megjelöltem a győrit is, de nem elsőnek. Ha van hely átvesznek? Nem akarok egy évet kihagyni emiatt..



2017. aug. 10. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elkezdheted az SZTE-n, és ha jó az átlagod, előfordulhat, hogy első év után átvesznek, és beszámítják a kreditjeidet is. Illetve, ha biztosan elég pontod van, miközben az első évet az SZTE-n végzed, jelentkezz simán újra, és a kreditjeid ugyanúgy beszámításra kerülhetnek, talán ez a biztosabb és egyszerűbb módja az egésznek. Sajnos olyan opciód, hogy idén ott kezdj, nincs, mivel az SZTE-re vettek fel az eljárás során, úgyhogy csak a felszabaduló helyekre pályázhatsz majd, illetve azokra, amelyeket a következő felvételi eljárásban hirdetnek meg. Vagy beiratkozol az SZTE-re, és első év után mész át, vagy pedig nem iratkozol be, de ebben az esetben ki kell hagynod egy évet. Mindenesetre, ha a szak ugyanaz, én adnék egy esélyt Szegednek, és aztán meglátod, hogy mire mész vele.
2017. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!