Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barta Ágnes, Dr. Barta Erika...

Barta Ágnes, Dr. Barta Erika - 77 tétel földrajzból vélemények?

Figyelt kérdés

Idén kormányhivatalnál jelentkeztem érettségire, ezért nem kaptam meg a tételeket.

Ha ezeket megtanulom akkor az elegendő lesz a szóbelihez?

Max pontszámot szeretnék.



2018. febr. 1. 18:00
 1/2 anonim válasza:

Nagyon jó kérdés, ez engem is érdekelne!


Innen nézted te is?


[link]


Ez még szerintem ami az általad említett könyvön kívül hasznos(abb) lehet:


[link]


Amikor megláttam az oktatas.hu oldalán az érettségi követelméyneket - 41 oldal csak ez - azt hittem lehidalok! :D A vaktérképes részeken igen sok pontot lehet veszteni, a youtubeon keresgélj videókat tanárok oldják meg elemzik az elmúlt pár évi érettségiket. Van olyan - nem egy - feladat amiben azt mondják ez még rajtuk is kifogna, mert megtévesztő és több megoldás lehetséges. Szóval nem egyszerű azért ebből a tárgyból leérettségizni az biztos.

2018. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen reagáltam én is :D Nem egyszerű, de nem lehetetlen :D Reméljük :D Talán ebből a 77 tételből lesz szóbelin valamelyik :D Ha megtanulom az összeset és nem lesz egy sem, akkor azt hiszem fejbe lövöm magam :D Sok szerencsét :D
2018. febr. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!