Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin miért nem enged feltölt...

Felvin miért nem enged feltölteni semmilyen dokumentumot sem?

Figyelt kérdés
Ugyan kihangsúlyozták, hogy azt ők visszakeresik a rendszerből, de a biztonság kedvéért szerettem volna feltölteni az eredményeimet, ám ilyen opciót nem találtam, kizárólag a tanúsítványokon szereplő eredményeket tudtam bepötyögni. Megnyugodhatok vagy mindenáron juttassam el nekik a meglévő tanúsítványok másolatát újból? (Mielőtt jönne az ,,Ennyi ésszel akarsz egyetemre menni?", elárulom, hogy szeretik szopatni az embert...)
2018. febr. 5. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régebben felvételiztem de úgy emlékszem hogy most még nem is lehet feltölteni eredményt majd csak később. Bőven lesz rá időd mert akik most érettségiznek majd csak május végén június elején tudják felpakolni a cuccaikat (akkor kapják kézhez).
2018. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ!
2018. febr. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!