Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 66 pontos lett a fwlvételim...

66 pontos lett a fwlvételim és Karinthyba szeretnék jelentkezni németre,50 pontot viszek a szóbeli még nem volt . Szerintetek van esélyem? ( ez az álomsulim), a válaszokat előre köszönöm .

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is ide szeretnék menni 71 ponttal,szerintem az én pontszámom is csak nagyon neccesen elég....a szóbelin tedd oda magad,aztán ki tudja,lehet osztalyzarsak leszunk😄
2018. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is ide jelentkezek 61 ponttal, a hozott pontom nekem is 50, nálunk az osztályban sokan adták be a jelentkezésüket ide és mindenki az első helyre írta a Karinthyt

!:) Ha ez segít leírom hogy kinek hány pontos lett az osztályban aki ide jelentkezett. Szóval lett egy 64 pontos, két 62 pontos egy 71 pontos, egy 73 pontos és egy 60 pontos. Idén szerintem alacsonyabbak lesznek a ponthatárok:).Mindkettőnket behívnak a szóbelire, bár én nem sok reményt fűzök a bekerüléshez, viszont ha te jól szóbelizel akkor nagy eséllyel bekerülsz. Sok sikert és szurkolok neked!:)

2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak hibátlan szóbelivel.
2018. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló rosszul tudod, hibátlan szóbelivel lenne 166 pontja amivel bőven bennt lenne a németen. Tavaly 161 ponttal vették fel a németes osztályba az utolsó diákot. Szóval 45-46 ponttal simán bennt vagy, csak teljesíts jól a szóbelin, készülj sokat rá,add önmagad és akkor szeptemberben találkozunk.

Üdv.egy karinthys diák😊

2018. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem, tehát pontot. 😊 Az azt jelenti, hogy minden matek feladatot tudnia kell max elakadhat és segítséggel oldhat meg egyet és hibátlan vagy max 1-2 pontot veszíthet magyaron. Lehet nem szó szerint hibátlan szóbeli kell, de piszok nehéz lesz. Azért persze hajrá 😊
2018. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt akartam írni, hogy értem, tehát veszíthet 4-5 pontot.
2018. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A negyedik válaszoló vagyok. Igen 4-5 pontot veszíthet,ami nem könnyű,de nem is lehetetlen. Ezen kívül a legutolsó helyekért általában sok azonos pontszámú tanuló ,,küzd"(nem véres csatáról van szó). Ilyenkor ugye a matek írásbeli dönt.Bár nem tudom hogy a kérdezőnek jobb-e a matek írásbelije mint a magyarja, illetve ha jár(t) oda testvéred vagy rokonod akkor azt is figyelembe veszik. Remélem tudtam segíteni😀.
2018. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen matek jobb
2018. febr. 7. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jobb a matekod akkor már jobbak a lehetőségeid.(bár számomra elég különös az, hogy, hogyan tudtál jobb matekot írni mint magyart, hiszen mindenki a matekot szokta elrontani) Nem kötekedni akarok, csak furcsállom.
2018. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, voltál már szóbelizni? Ha igen hány pontod lett?
2018. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!