Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely tantárgyból érettségizzek...

Mely tantárgyból érettségizzek ötödiknek?

Figyelt kérdés
A Corvinus Egyetem Nemzetközi Gazdálkodás vagy Gazdálkodás és Menedzsment szakával szemezgetek. Matematika-fizika szakon tanulok egy gimnáziumban. Angol nyelvből felsőfokú nyelvvizsgám van. Német nyelvet középiskolában kezdtem el tanulni, középfokot csak kellő készüléssel és egy kis szerencsével tudnám letenni. Emelt szintű matematika érettségit fogok tenni, többi tárgyból terv szerint közepet, azt viszont nem tudom, hogy ötödik tárgynak mit válasszak. Mi az, ami hasznos lehet az egyetem szempontjából?
2018. febr. 6. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha matek-fizika tagozatos vagy, szerintem érdemes lenne fizikából egy középszintű érettségi, gondolom az nem lenne nehéz neked. Mondanám a németet, a középszintű érettséginél nehezebb a nyelvvizsga, de neked kell érezned, fel tudnál-e készülni az érettségire.
2018. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!