Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha dietetikus szeretnék...

Ha dietetikus szeretnék lenni, akkor biológián kívül milyen tantárgyból emeltszintű érettségizzek majd? (mégcsak kilencedikes vagyok)

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 18:48
 1/4 Tomcsó ***** válasza:
Kémia, de dietetikus,öhm, szóval a legideálisabb nyilván a kémia biosz, de a felvételi könyvbe le van írva h milyen tárgyból kell érettségizned.
2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne legyél, mert ez az egyik legszebb út a munkanélküliséghez. Lehet 14 évesen ez még nem tűnik súlyosnak, de mikor hirtelen szeretnél elköltözni és a saját lábadra állni, azt kívánod majd, bár olyat választottál volna, amivel el is tudsz helyezkedni.
2013. okt. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából csak azért szeretnék dietetikus lenni, mert szeretem a biológiát, de nem akarok orvos lenni, mert nem bírom a vért... esetleg valami javaslatotok van, hogy mi lehetnék? tudom hogy még van időm dönteni, de fogalmam sincs hogy mit szeretnék csinálni.. :(
2013. okt. 27. 16:59
 4/4 Tomcsó ***** válasza:
biológus, biomérnök, gyógyszerész...
2013. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!