Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivációs levélnél be kell...

Motivációs levélnél be kell nyalni az adott egyetemnek?

Figyelt kérdés
Tizenötödikéig le kéne adnom egy motivációs levelet a karnak ahova jelentkezem, de nem tudom hogy a motivációs levélnek mennyire kéne az arról szólnia hogy mennyire istentelenül fantasztikus az adott egyetem, vagy inkább a saját céljaimról és motivációmról írjak. Nem akarok azért lecsúszni a szakomról mert nem nyaltam be elég mélyen egy amúgy már belülről rohadó egyetemnek.

2018. febr. 7. 17:39
 1/5 anonim válasza:
100%
A saját céljaid fogalmazd meg úgy, hogy közben tövig nyalsz.
2018. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
4%
Nem, dehogy. Szidjad őket mint a bokrot, és dicsérd a konkurenciát. Az tuti recept a sikerhez.
2018. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó, hát nyilvánvalóan nem terveztem szidni az egyetemet, viszont nyílt titok hogy már közel sem olyan sikeres mint régen volt

és hogy ilyen esetben mit kéne tenni mert egyszerűen nincs mit dicsérni rajta

az az egyetlen pozitívuma hogy a szakot ami érdekel csak itt tanítják meg az ország szó szerinti másik csücskében

2018. febr. 7. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben nyugodtan írd bele, hogy mekkora óriási érdeklődést érzel a szak iránt, és hogy az egyetlen számodra szoba jöhető intézmény az övek, mert bár máshol is tanítják, de az a távolság miatt szóba sem jöhet. Ha az egyetemet nem tudod dicsérni, akkor a szak/szakma iránti erős érdeklődésedet, elhivatottságodat érdemes kifejezni, azt mindenhol szeretik hallani. Ha van bármilyen a szakkal/szakmával kapcsolatos végzettséged, tapasztalatod, vagy családi, baráti kötödésed, azt is célszerű lehet megemlíteni.
2018. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemről van szó?
2018. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!