Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Budapesti Corvinus Egyetemne...

A Budapesti Corvinus Egyetemnek mik a követelményei ha valaki oda szeretne járni egyetemre?

Figyelt kérdés

Az Irínyi János Szakgimnáziumba járok Kzazincbarcikán Közgazdaság szakra, és érdekelne engem hogy mik a követelmányei a Corvinus Egyetemnek ahhoz hogy valaki oda járhasson,

Főleg az átlag érdekelne


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 20. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:
At előny ha letettem a Középfokú-t Angol Nyelvből?
2018. jan. 20. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Elérd a választott szakhoz tartozó ponthatárt és ki tudd nyitni az ajtót önállóan.
2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
55%

Csak néhány tipp, remélem segít:


www.google.hu


www.felvi.hu


www.uni-corvinus.hu


#gugliabaratod

#nelegyelmarennyireszerencsetlen

2018. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Corvinusra járok, ha kérdeznél, szívesen válaszolok.
2018. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is corvinusos vagyok, az hogy hogyan lehet bejutni azt az adott szakon meghatározott pont dönti el. Pontjaid a középiskolai eredményeid és az érettségi eredményeid valamint a nyelvizsgáid pontjai határozzák meg. Minden fontos információt megtalálsz a felvi.hu-n a ponthatárokkal az adott szakok követelményeivel és a pontszámítással kapcsolatban.

Ui. Ne aggódj tavaly én ennél később döntöttem el, hogy hova akarok menni. Ha konkrét kérdésed van, írhatsz privátot

2018. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített! :)
2018. jan. 22. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Minimum emelt érettségis és felsőfokú, meg a többi is 90 % felett legyen.

450-460 pont kell.

Lehetetlen, ha nem kéttanos, faktos vagy.

2018. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!