Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy tárgynál nem teljesül...

Ha egy tárgynál nem teljesül az előfeltétel, akkor azt a tárgyat nem is láthatom a tárgyfelvételnél?

Figyelt kérdés
Órarend szerint van olyan tantárgyam, de neptunban nem tudom felvenni mert nem látom. Ha nincs meg az előfeltételi követelmény akkor nem is láthatom vagy csak nem engedné felvenni?

2018. febr. 7. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem engedné felvenni
2018. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
DE látszik, csak nem engedi felvenni
2018. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért egyesek itt brutális egyetemre járnak, pontosabban a szabályzatuk brutális..nálunk felveszed A1 tárgyat CV-be - év végén csak vizsgázni kell belőle - és felveszed a ráépülő A2-őt, amiből szintén vizsgázhatsz év végén ha sikerült A1.
2018. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen brutális?

Ez az előkövetelmény lényege. Amit te írsz az csak szimpla csúszás, egymásra épülés nélkül, aláírást szerzel, de nem tudsz levizsgázni, akkor CV kurzus. Ha ez a tárgy előkövetelménye egy másiknak akkor értelemszerűen nem lehet felvenni.

2018. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

de nálunk fel lehet én is sokszor csináltam és év végén levizsgáztam A1-ből és A2-ből is és szeptemberben felvettem a A3-at is :-)


Mondjuk cserébe más tárgyakból nem tudtam levizsgázni, de mindegy mert nincs se vizsga limit se tárgyfelvétel limit...egyik tárgyam pl 8X vettem fel :-)

2018. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk? Vizsga limit van, a 6 vizsgaalkalom minden egyetemre vonatkozik, néhánynál van lehetőség 7.-re dékáni kérelemmel de olyan nincs hogy akárhányszor vizsgázhatsz.
2018. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

de bizony van!

Ne feledd az se mindegy mikor kezdte az ember :-) Nem mindegy a 2005/2006 vagy a 20013 :-)

2018. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Remélem rég kivágtak már államiról és önköltségesen szórakozol. Vagy végeztél már?
2018. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Már végeztem :-)
2018. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!