Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kérelemmel lehetséges...

GG1234 kérdése:

Milyen kérelemmel lehetséges olyan tárgyat felvenni aminél nem teljesül az előfeltétel, de már nincs sok tárgyam viszont emiatt csúsznék 1 évet?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy szakmai gyakorlat tárgyhoz kell egy másik tárgy elő feltételként, ami nincs meg, viszont le van papírozva már a céggel letudtam a szakmai gyakomat most nyáron. Csak ha nem tudom fel venni a tárgyat szeptemberben , úgy hogy már más tárgyam alig van csúszok 1 évet ( szinte a semmiért mert ez csak egy szakmai gyakorlat tárgy nem is értem miért van előfeltétele) . ? Tud valaki vmi megoldást, kérvényt kis szerencsével??

2016. aug. 19. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dékáni méltányosságival.
2016. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Méltányossági. De vigyázz, mert (legalábbis a BME)-n normális esetben ilyenre nem adható felmentés még méltányossági alapján sem, szóval jól indokold meg.
2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!