Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érettségizhetek! Vagy mégis?

Nem érettségizhetek! Vagy mégis?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, most érettségiznék májusba, de mint kiderűlt nem érvényes a kilencedikes bizonyítványom ezért nem mehetek! Iskolaváltás volt, nem végeztem el a nyári gyakorlatot, de nem buktam meg semmilyen tantárgyból. A bízonyítványomban az szerepel, hogy nyári gyakorlat hiányában nem léphet tizedik osztályba. Amikor felvettek a másik suliba 3 éve ezfelett elsiklott az igazgató. Most kaptam a hírt, hogy hát sajnos ez van. Valaki járt már hasonló cipőben? Ilyenkor mit lehet tenni? :(

2018. febr. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

A papírjaidról kérj hivatalos másolatot majd érdeklődj az oktatási hivatalban vagy kormányhivatalban. Mondjuk ez az iskolád s és a Te sarad. Jól tudtad, hogy hiányzik valamid.

Az iskolád helyében valahogy lepapíroznám a szakmai gyakorlatot.

2018. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én abban a tudatban voltam, hogy nem kell nyári gyakorlat mivel esti gimnáziumban nincsennek ilyenek, se nyári gyakorlat, se közösségi szolgálat
2018. febr. 9. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oktatási Hivatal.

Könyörögj!

(Igazából a sulid sara, mert nem is vehettek volna fel ezek szerint 10. osztályba. Nekik kellett volna jobban tudni, hogy mit lehet és mit nem.)

2018. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából így van, de nem OH, hanem kormányhivatal. Ott azért meg fogják kérdezni az igazgatót, hogy ez az egész hogy történhetett.
2018. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Majd mesélj, hogy mi lett!
2018. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek be a suliba, csak találnak rá valami megoldást mert ez így nem túl korrekt! Sőt azt is megkaptam, hogy az elmúlt 4 évem is mehet a levesbe és nem ért semmit amit eddig csináltam!
2018. febr. 10. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem szeretne az igazgató se polgári pert, se fegyelmi vizsgálatot.
2018. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!