Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási felvételin...

Felsőoktatási felvételin lehet-e a jelentkezési határidő után hozzáadni hátrányos helyzetet?

Figyelt kérdés

Szüleimnek nincs magas iskolai végzettségük, de eddig ezzel mit sem törődtünk, nem származott probléma belőle. Most, hogy egyetemre jelentkeznék, kiderült, hogy ilyen családi háttérrel van rá esély, hogy hátrányos helyzetűnek nyilvánítsanak. Ami pedig többletpontot jelent és az a 40 pont elég sokat számít szerintem.

Azt megtaláltam a felvin, hogy pl nyelvvizsgát lehet később (július 11-ig) hozzáadni, de igaz ez a hátrányos helyzetre is? Ha mondjuk a jegyzői papír február 15. után keletkezik, akkor is tudom érvényesíteni?



2018. febr. 10. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2018. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!