Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » HELP! Felsőoktatási szakképzés...

HELP! Felsőoktatási szakképzésben 2016-ban tettem záróvizsgát, az oklevelet nem kaptam meg mivel nem volt nyelvvizsgám, meddig tehetem le a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam róla az interneten de viszont nem találtam róla értelmes választ. Kérem aki tudja írjon !

2017. ápr. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Ne haraudj, de én úgy, hogy úgy nevezett felsőoktatási szakképzésen (FOSZK). Nem szüséges nyelvvizsga. Az más kérdés, hogy diplomához szükséges a nyelvvizsa, amig nincs meg, addig csak az Államvizsgáról kapsz egy elismerést, de az nem a rendes kötött oklevél. Az, hogy hol milyen fokú nyelvvizsát kérnek, milyen szinten és hányat, vagy esetleg szakmaI nyelvvizsgát kérnék az szakonként változik. Az, hogy ha valakinek nincs nyelvvizsgája, de minden más megvan, hány évig tehet le nyelvvizsgát ezt a tanulmányi osztályon kell megkérdezni, mert több dologtól függhet ez az idő.

2017. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mi sulinkban elvárás a szakmai nyelvvizsga. PTE BTK komm. és média.....
2017. jún. 26. 21:32
 3/3 A kérdező kommentje:
A TO nem tudja pontosan . De úgy néz ki most megoldódott a probléma , sikerült választ kapni. Most jár le határidő, de ha beiratkozom egy nyelvtanfolyamra és igazolom azt akkor mehetek jövőre vizsgázni. Be is iratkoztam. De köszönöm a választ azért !
2017. jún. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!