Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjam meg a motivációs...

Hogyan írjam meg a motivációs levelet?

Figyelt kérdés
A PTE BTK osztatlan tanárképzésre szeretnék jelentkezni, és kötelező a motivációs levél, de nem értem pontosan, hogy hogyan csináljam. 15. a felvin a jelentkezési határidő és ott láttam, hogy a jelentkezések leadásával csatolni kell a motivációs levelet is, pedig azt hittem, hogy azt majd később egy külön címre megcímezve stb kell küldeni. Valaki el tudja magyarázni, hogy hogy van pontosan?

2018. febr. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
osztatlan tanárképzésre, arról kéne írni, mi az ami miatt a tárgyakat választottad, plusz zengedezést arról mért akarsz tanár lenni
2018. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, olyan sokat egyébként nem számít, kb csak arra jó, hogy valami képük legyen rólad, de nem ez fog dönteni, mondjuk hülyeséget persze ne írjál,pl le ..om csak vegyenek fel, de bármilyen egyszerű indok is elég lesz, pl, egész életemben szerettem segíteni a kisebbeken, nekem is van testvérem, amikor nem értek rá a szüleim akkor szivesen segítettem neki a tanulásban stb stb nem kell marha nagy fellengzős szövegeket írni,:)))
2018. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és formailag esetleg tudnál kicsit segíteni, hogy hogyan, mert neten nem nagyon találok ilyesmit :/
2018. febr. 13. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
sajna nincs sablon ill én nem találtam egyetemre vonatkozóan sablont, csak olyant ami álláskeresésre vonatkozik,de lehet mások, majd tudják, és fognak segíteni., de az tuti biztos, hogy nem a formanyomtatvány lesz a döntő :)),
2018. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na megint én vagyok, közben látom,hogy senki más nem segített, pedig biztos tudtak volna jobban,jobbat én simán leadtam egy szimpla " begépeltet,'mondjuk nem osztatlanra, de nem volt bajuk vele, de várd meg amíg, valaki okosabbat mond:)))
2018. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget :)
2018. febr. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!