Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet NEPTUN-ban...

Hogyan lehet NEPTUN-ban visszavonni a bejelntkezést?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy erre a félévre összejött egy külföldi lehetőség a napokban, így halasztanék egy félévet egyetemen. A gond az hogy már bejelentkeztem és vettem fel tárgyakat. A tárgyakat most mindet leadtam, mégsem engedi visszavonni a bejelentkezést (az összes ilyen opció el van szürkítve, hiába adtam le minden tárgyat), pedig a tájékoztatóban azt írják, hogy a szorgalmi időszak kezdetétől a 15. napig visszavonható (most a 2. nap van). Más találkozott ilyesmivel? Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy várjak egy keveset és engedni fogja?

2018. febr. 13. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a TO-n.
2018. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!