Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi 6-7 órám van suliba de...

Napi 6-7 órám van suliba de miért fáradok ennyire ki tőle?

Figyelt kérdés
Amikor szabadnapom van,van hogy egész nap segitek munkába,dolgozok egész nap és attól se fáradok ki ennyire mint a napi 6-7 óra sulitól,miért van ez?
2018. febr. 18. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor engem is jobban lefáraszt az, hogy ülök a suliban, mintha mászkálnék egész nap, vagy dolgoznék. Én arra tippelek, hogy talán a suli monotonitása miatt, hogy egész nap csak ülsz, figyelsz és hallgatsz, max. jegyzetelsz, hamarabb érzed magad fáradtnak, mintha változatosabb dologgal kötnéd le a figyelmed.
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szellemi munka gyakran fárasztóbb az egyszerű fizikai munkánál. Fősulin éreztem így. Majd végzés után nyaranta akár többször kitekertem Győrből Bécsbe és vissza a Duna menti kerékpárúton, de az meg felüdülés volt és frissebb lettem tőle.

Az is meghatározó hogy szereti-e csinálni az adott tevékenységet valaki. Vagy az is hogy azt csinálhat-e valaki amit akar, vagy azt amit mondanak.

2018. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,hát elég sok felesleges dolgot tanítanak
2018. febr. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!