Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Márciustól kollégista leszek...

Macskarap kérdése:

Márciustól kollégista leszek lenne néhanx kérdesem (lent folytatás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tudom hogy mennyi penzt vigyek a koliba?

Meg ugye bár 17-22ig lehet elfoglalni a kolit szerintetek hany orakor menjek oda?

Kozepiskolai koli


2018. febr. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem célszerű lenne 17 és 22 között odamenni
2018. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pénz: ez nagyon sok mindentől függ. Mire kéne költened? Van a koliban vagy a suliban menza? Ha igen, az milyen étkezéseket biztosít? Milyen gyakran fogsz hazajárni? Csak buli-kávé-mozipénz kéne vagy mondjuk ruházkodni, tömegközlekedni, edzésre járni is ebből fogsz? Melyik városról van szó?

Érkezés: én ajánlanám hogy minél hamarabb, egyrészt ismerkedési célból, másrészt hogy legyen időd kipakolni, berendezkedni, főleg ha iskolanap előtt költözöl. Egyetemi lakásban szerzett tapasztalatból mondom, rettentő rossz beesni késő este a lakásba, a hűtőben semmi, a ruháim bőröndben, a telefontöltőm a jó ég tudja hol, a tankönyveimhez nem nyúltam három napja, hulla fáradt vagyok az utazástól és másnap reggel kilenckor előadás.

2018. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szegedre , hát edzésre is menzat fizetni koliba sincs kaja szoval azt is.
2018. febr. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!