Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most adjam fel vagy tartsak...

Most adjam fel vagy tartsak ki (reszletek lent)?

Figyelt kérdés
Nos amikor elkezdtem a gimibe jarni felkapott egy kèmia -fizika tanar (akirol azt kell tudni hogy nagyon szigoru es rengetegen buknak nala) most 2.os vagyok es fizika faktra jarok nem hivatalosan es minden fele versenyre benevez. De nem teljesitek tul jol pedig bizik bennem es minding is azt gondoltam hogy ezzel fogok foglalkozni de valami nem stimmel. Attol felek hogy csalodni fog Meg hogy en is magamban. Vagy ez most csak egy ilyen idoszak? Nem tudom mert most vagyok eletemben eloszor felkarolva eddig mindig a hatterben voltam. Most folytassam ezt az egeszet ( versenyek fizika fakt) vagy lepjek tovabb??

2017. febr. 13. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tarts ki ezek mellett. Próbáld a legjobb formád hozni, ha megtetted, akkor a te lelkiismeretednek tisztának kell lennie, hogy ő mit gondol az ne érdekeljen! Ha mennek a tárgyak érdemes ráfeküdni gimi alatt, sajnos nálunk nem voltak ilyesmik, és nem is ért el senki se eredményt....
2017. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom ☺
2017. febr. 13. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp tarts ki mellette! Nem viccből választott ki téged, ami azt jelenti, hogy látja benned a tudást, a lehetőséget hogy eredményes legyél, de az a nyomás, ami emiatt jelentkezett rajtad teszi tönkre a dolgot. Mint írtad is, "Attol felek hogy csalodni fog Meg hogy en is magamban" Kicsit több magabiztosság, és minden jobban fog menni. Ne hidd el, hogy nem fog menni, mert akkor abszolút semmi esélyed nem lesz, ne becsüld alá magadat. Szerintem mindenképp indulj versenyeken, egy idő után nem is fogsz izgulni miatta annyit. Kitartást, ha ezt választod, kelleni fog, de később hálás leszel magadnak.:)
2017. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Hajrá, kitartás! Ne legyél kishitű, növessz magadnak egy kis arcot - ha ki vagy választva, akkor valószínűleg oka van.
2017. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!