Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel a töri...

Hogyan készüljek fel a töri írásbelire, ha 4 év alatt szinte semmit nem tanultam?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha leülsz és tanulsz. De ajánlom a Zanza tv, mert nekem nagyon sokat segített. Mellesleg nézd vissza az előző évi érettségiket és gyakorolj.
2018. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az esszére, mi alapján lehet készülbi vagy hogyan lenne célszerű?
2018. febr. 19. 10:17
 3/11 anonim válasza:
az atlasz segítségével nagyon jól meg lehet írni az esszét, csak tudnod kell mi hol van benne, évszámok személyek, helyszínek mind benne vannak, csak meg kell fogalmaznod :) nagyon hasznos és legális puska :) a zanza tv pedig tényleg nagyon jó
2018. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mégis melyik téma köröket lenne érdemes átnézni? És milyen atlaszt használjak mert mi az iskolába órán nrm használtunk szinte soha atlaszt?
2018. febr. 19. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A piros atlaszt azthiszem már nem is lehet használni, pedig azzal megbukni sem lehetett, kb minden benne volt. Amúgy pedig nézz meg egy régebbi érettségi feladatsort, hogy tisztában legyél a felépítésével és a javítókulcsot is nézd át, hogy tudd, hogy mire kapsz pontot. Pl esszéknél arra is jár pont, ha időben és térben elhelyezed a témát, ha tagoltan építed fel az esszét, hivatkozol a forrásra, stb. Szóval csak a forrással és az atlasszal össze lehet szedni jópár pontot akkor is ha közöd nincs a témához.
2018. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu-n fenn vannak a témakörök, amik az írásbelin előfordulhatnak
2018. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Én semmi törit nem tanultam soha, érettségi előtti este átolvastam és 86% lett szóval nem egy agysebészet.
2018. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azta én nagyon félek és nem igazán tudom mit csináljak vagy miből tanuljak vagy egyáltalán
2018. febr. 19. 13:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne tanulj, felesleges. Ott is ki lehet találni, olyan triviális.
2018. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Eddig se tanultam ezzel van a gond

Azért most már kéne de csak cél iranyosan a tételek oké de írásbelire az esszé hát az már nem igazán megy

2018. febr. 19. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!