Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az elsősegély vizsga nehéz?

Az elsősegély vizsga nehéz?

Figyelt kérdés
Ma kaptam üzenetet az iskolátol, hogy 03.05én indul az elsősegély tanfolyam, 03.06án lesz a második nap és 03.08-án lezs a vizsga. Másfél nap alatt hogy készüljek fel elsősegély vizsgára? Sok tétel van? Valaki tud segíteni! 01.017.-én kezdtem a jogsi szerzését még csak egy hónapja járok (e-learning) Félek hogy ennyi idő alatt nem tudok felkészülni!
2018. febr. 19. 18:21
 1/3 anonim válasza:

Szia nálunk Miskolcon ennyi volt:

ujra elesztes 5 mellkasival

huztunk egy kerdest felolvastuk valaszoltunk (meg segitettek is benne) kb 2szot mondtam es at mentem 3perc se volt az egesz...

2018. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
2018. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Győrben vizsgáztam, ott nem volt ilyen könnyű. Két beugró volt, stabil oldalfektetés, és újraélesztés. Ha az egyik nem sikerült, már a tételedet sem mondhattad el. A tétel pedig két részből állt, két szituáció volt felírva, az egyiket el kellett mondani, a másik pedig gyakorlati volt. Szerintem nem elég egy nap felkészülni. Viszont sok minden függ a vizsgáztatótól is. Van aki nagyon komolyan veszi, van aki oda sem figyel rád, és könnyen átenged. Sok sikert :)
2018. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!