Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgával kapcsolat...

Elsősegély vizsgával kapcsolatban várom a segítséget, elsősorban olyanoktól akik nem régen vizsgáztak (2016-ban vagy idén) KÖSZÖNÖM?

Figyelt kérdés

Én is a héten megyek, szeretnék mindent tudni.

Hogy néz ki egy vizsga? Hány tételt kell húzni? Mik azok, amiket mindenképpen be kell mutatni? Min lehet megbukni? Mik a szívatók? Sok helyen olvastam, hogy a neten vannak fent tételek..valaki be tudná linkelni nekem? Tanfolyamra is járok, de könyvem is van, ami 2015-ös, de a tanfolyamon már mást mondanak, mint ami a könyvbe van..



2017. aug. 30. 09:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Először ki kellett tölteni egy papírt, amikor megérkeztem a vizsga helyére, aztán várni, amíg rám került a sor. Én egy barátnőmmel mentem, így voltunk párban, de ha nem párral mész, akkor valaki mással fogsz egyszerre bemenni, így ha olyan tételt húzol, amit be kell mutatni, azt rajta fogod megtenni.

Amikor behívtak ki kellett húzni azt hiszem egy vagy két tételt(már nem emlékszem pontosan) azt el kell mondani / vagy bemutatni. De általában kedvesek a vizsgáztatók mert tudják, hogy nem orvosnak jelentkezel. Pl. a barátnőm is belekavarodott egy kicsit a mondanivalóba, mert izgult, de segítettek neki kijönni a mondatból :D.

Ha ez is megvolt, oda kell menni a bemutató babához, vagy hogy hívják és be kell mutatni az újraélesztést.

Ha mindent jól csináltál, akkor ennyi. Kapsz egy kártyát a vizsga eredményéről meg talán egy igazolást arról, hogy megcsináltad, de ebben nem vagyok biztos, kártyát biztos kapsz.

2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2017. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ja, az lemaradt (előzőek is én voltam), hogy nem könnyű megbukni, ha figyelsz a kérdésre és értelmesen válaszolsz, mert nem izgulok túl (meg persze megtanulod a tételeket) akkor nem lehet baj. Én nagyon izgultam, de amikor bekentem megnyugodtam, elsőre sikerült, volt egy srác, aki tényleg izgult, szinte már rosszul volt, el is rontotta, nem figyelt a kérdésekre (általában benne van a válasz) és megbukott. A lényeg hogy ne izguld el :)

Sok sikert!

2017. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged!
2017. aug. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!