Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltséges OKJ képzésnél mi...

Önköltséges OKJ képzésnél mi a teendő ha nem vagyok megelégedve az oktatással és kilépnék?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy fizetős tanfolyamra járok november óta de mint kideült nincsenek tisztában ,hogy hogyan kellene ezt a szakmát intézniük.

Az egyik ok amiért befejezném , hogy az összes szakmai tanár felmondott mivel hónapokkal késöbb kapták meg a szerződédüket es nem is a megbeszelt feltételek álltak benne, de még fizetést sem kaptak.

Most viszon össze-vissza helyettesítés és csoport összevonások vannak ami egy fizetős nem is olcsó képzésnél elég furcsa. A gyakorlatokkal is az lenne a baj, hogy 2 nap lenne (órarendben kb 10-15 alkalom van de az csak a szervezők felé van igy eljuttatva, hogy legyen írásban gyakorlat még ha nincs is-amit a titkárnő adott a tudtomra- azaz összesen 2 napi gyakorlattal kellene vizsgáznom és dolgoznom.

A tanfolyamvezetőt hiába kéri az osztály telefonon, emailban hogy jöjjön be november óta, de direkt nem is jön az iskolába csak odatelefonál egy nem illetékes tanárnak, hogy nem fog bejönni.

Az lenne a kérdés hogy ki kell e iratkozni.

Automatikus emailt és sms-t kapok amikor be kell fizetni a tanfolyamot, és 20% a megengedett hiányzás. Mivel egyáltalán nem segítőkészek elég ha nem járok be többet és nem fizetem be a következő havi tandíjat?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. febr. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aláírtál egy képzési szerződést, abban kell rögzítve lenni a feltételeknek.
2018. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én amikor ilyen rémes képzésen voltam megelégeltem és otthagytam mint a sz*rt :) Igaz az ingyenes iskolarendszerű volt. Viszont a szakmát utólag sajnálom, mert azt meg szeretném szerezni, csak ahol tanultam ott pont nem tudták, hogyan kéne tanítani. Kész káosz az egész tanrendszer manapság.
2018. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű hogy elég ha nem fizetem tovább :) a szakmát viszont szeretném így nappalin kezdeném újra de feleslegesen nem fizetnék tovább.

Köszönöm a válaszokat :)

2018. febr. 27. 04:15
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


Tégy úgy :) Én pont az ellenközlőjét fogom csinálni, fizetősön fogom újra kezdeni és ott szerzem meg a szakmát :D

2018. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!